Březen 2012

Goldenbiz - po 2 týdnech

29. března 2012 v 22:00 | Standikok(Admin)
Tímto článkem chci všem čtenářům říci, že společnost Goldenbiz skončila, pokud máte zájem o více informací, co se se společností stalo, můžete si přečíst tento článek: Goldenbiz (jeho pád)

Paypal - Registrace

23. března 2012 v 8:02 | Standikok(Admin) |  Internetové peněženky
K registraci potřebujete platební kartu, která dovoluje platby přes internet. PayPal akceptuje tyto platební karty:

MasterCard
Visa
Visa Elektron
American Express (platby se provádějí vždy v USD

Nejprve se je potřeba přihlásit na stránky PayPal.com a registrace může začít. V levé části pod přihlašovacím polem kliknete na "Sign up". Tím celá registrace začíná.

Vybereme typ účtu a region, odkud jsme, v našem případě tedy Czech Republic

Automaticky budeme přesměrováni na další stránku.
Zde ponecháme označenou první volbu "Personal Account" a pokračujeme stiskem tlačítka vpravo doleContinue.


Nyní vyplníte osobní údaje. Pole State/Province/Region není nutné vyplňovat. Hlavně vyplňte správněemailovou adresu a heslo. Ještě pár připomínek k heslu.
Používejte nějaké silnější heslo, které obsahuje písmena a čísla. Nepoužívejte jednoduchá slova, která by někdo mohl odvodit. Ideální je, pokud heslo sestává z náhodných znaků, které nedávají smysl. Nejlépe něco kolem deseti znaků.


V další části formuláře zvolte kontrolní otázku a odpověď na ni. Může se jednat např. o jméno matky za svobodna ("Mother's maiden name"), město narození ("City of birth"), město narození vašeho otce ("Father's city of birth") nebo poslední čtyři znaky řidičského průkazu "Last 4 characters of driver's license". To pro případ, že zapomenete heslo.

Dále musíte odsouhlasit podmínky registrace ("Yes I hereby") a opsat správně verifikační kód. Poté již vpravo ve spodní části stránky kliknete na tlačítko "Sign up".


V dalším formuláři je požadováno vyplnění údajů vaší kreditní karty. Tento krok můžete klidně přeskočit pomocí tlačítka "Cancel". Pokud ovšem hodláte například i platit na internetu, je dobré si tyto údaje vyplnit. Pokud máte vyplněnou kartu, můžete platit přes PayPal, i když na něm nemáte žádné peníze.
Ty jsou vám normálně strženy přímo z karty. Nemusíte se ničeho bát, protože veškeré poskytnuté informace se přenášejí šifrovanou linkou, a tak nehrozí jejich náhodné prozrazení.

1. Pro ověření platnosti a pravosti vaší platební karty je stržena částka 50,-Kč, která je vám následně při provedení první platby připsána na účet u PayPal . Ověření platební karty dokončíte, až když vám z banky přijde poštou (nebo jinak) výpis transakcí provedených platební kartou. U některých bank můžete zjistit stav blokace plateb přímo přes internetbanking (např. eBanka).

2. Naleznete zde i platbu ve prospěch účtu u PayPal ve výši 50,-Kč. V popisu této transakce naleznete 4místný kód, který slouží pro dokončení registrace u PayPal. Přihlásíte se na svůj účet u PayPal a u platební karty zadáte tento kód - tím dokončíte její aktivaci u PayPal. Od této chvíle máte svůj účet u PayPal aktivní a můžete ho používat pro placení na internetu.

Na další stránce bude ověřena vaše emailová adresa. Pokud vám tedy přijde email, kliknete v něm na verifikační odkaz. Pokud vám email hned nepřijde, můžete registraci dokončit i bez něj - email můžete dodatečně ověřit až později. Klikneme tedy na tlačítko Continue.

Nyní budete přesměrováni do svého účtu. Zde vidíte, jaký máte zůstatek na účtu. Případně můžete měnit informace, které jste zadali při registraci, a můžete zde také provést dodatečné ověření emailové adresy kliknutím na Confirm Email.

Změny nastavení provádíte pod položkou Profile, kde si můžete dodatečně přidat platební kartu nebo případně bankovní účet, na který chcete posílat přijaté platby.

Tímto je celá registrace účtu hotová a můžete jej začít využívat. Jako spojení na váš PayPal účet slouží emailová adresa, kterou jste zadali při registraci. Nezbývá tedy než popřát příjemné utrácení!

Payza - Registrace (dříve AlertPay)

20. března 2012 v 6:32 | Standikok(Admin) |  Internetové peněženky
Payza je jedna z nejdůležitější věcí. Je to internetová peněženka, díky které se dostanete k penězům, které si po internetu vyděláte. A naopak s nimi můžete po internetu platit.


Návod

  • Na stránkách Payza , klikněte v pravo nahoře na "Sign Up"
  • Dále vyberte ze seznamu "Czech republic" a zvolte "Personal Starter"
  • Vyplňte registraci (položky označené * musí být vyplněny!)
  • Přihlaste se

Podrobný návod jak se registrovat na Payzu

  • pokračujte kliknutím na personal account (osobní účet)
CONTACT INFORMATION

First Name - Jméno
Last Name - Příjmení
Address - Adresa
City - Město
Country - Stát (Czech Republic)
State/Region - Kraj
ZIP/Postal Code - PSČ
Primary Phone - Telefonní číslo (00420.........)

LOGIN INFORMATION

Email Address - Email (později bude sloužit jako vaše přihlašovací jméno do systému)
Password - Heslo
Re-enter Password - Heslo znovu

SECURITY QUESTIONS

Security Question 1 - Vyberte kontrolní otázku
Security Answer 1 - Napište odpověď
Security Question 2 - Vyberte kontrolní otázku
Security Answer 2 - Napište odpověď

WORD VERIFICATION

Type the characters you see in the picture below - Opište čísla a písmena z obrázku

USER AGREEMENT

User Agreement - označit souhlas s podmínkami
Dokončíte kliknutím na "Register"


Pro dokončení registrace, vám přijde potvrzující e-mail, který vás odkáže ještě jednou na stránky AlertPay, kde registraci dokončíte.


Ruleta a výdělek?

19. března 2012 v 23:20 | Standikok(Admin)
Už jste si určitě všimli, že existuje spoustu stránek, kde doporučují si vydělat spoustu peněz díky sázením na RULETU.
Jaký je můj názor?
Je toto pravidlo:
vsadíte 1USD, pokud vyhrajete vyhrajete 1USD, pokud prohrajete vsadíte 2USD, abyste v případě výhry vyhráli i ten dolar zpět.
Pokud prohrajete i teď, tak jste právě prohráli 3USD (1USD první sázka, 2USD druhá sázka), musíte vsadit 4USD, abyste vyhráli jeden dolar.
Pokud ani teď nevyhrajete, tak jste prohráli 7USD (1USD, 2USD, 4USD), musíte vsadit 8USD, abyste vyhráli 1 dolar.
Pokud prohrajete několikrát za sebou, už tu riskujete velké částky!!
Systém říká, že když budete vždy po prohře zdvojnásobovat své částky, můžete si tím vydělat spoustu peněz. Tímto si vydělat sice můžete, ale teď si představte, že 10x za sebou nevyhrajete a pokaždé zdvojnásobíte Vaši částku.
210 = 1024
Pokud hrajete o dolary, tak nevím, zda budete chtít vsadit 1024 USD, abyste vydělali 1 USD. Pokud by Vám ani teď nepadlo to, co potřebujete, tak už se pohybujete v extrémních částkách a můžete se dostat hluboko do dluhů! Určitě bych toto nebral jako druh výdělku.
VELICE NEDOPORUČUJI: Tak rychle, jak si můžete vydělat. Tak rychle tu můžete prodělat. Je to vysoce rizikové a rád bych na to upozornil všechny, než na tom prohrají všechny své úspory!

EDIT: Právě jsem dostal informaci, že weby o výdělku na ruletě provozují majitelé těchto internetových heren. Ze začátku začnete vyhrávat, abyste tomu věřili a po nějaké době Vám spadne třeba 15x černá barva za sebou.

Stiforp

18. března 2012 v 23:59 | Standikok(Admin)
Tento článek věnuji společnosti Stiforp,
Stiforp není špatná společnost, ale trochu bych ho přirovnal k Talk Fusion. Jejich produkty jsou online marketingové nástroje (konferenční hovory, webináře, organizér kontaktů atd...). Jednu dobu byl Stiforp v TOP 3 všech MLM systémů. Bohužel teď upadá a lidí se registruje čím dál méně. To znamená, že přestává být zájem a pokud by chtěl někdo Stiforp jako zdroj výdělku, není to správná volba vzhledem k měsíčním paušálům a rozšířenosti projektu. Mluvil jsem s paní, která ve Stiforpu je jen kvůli produktu. Je tam 5 měsíců a nikoho pod sebou nemá. Pokud by někdo měl čekat, než pod ně někdo vsune nějakého človíčka, tak si počká delší dobu. Stiforp má podobné produkty, jako Talk Fusion, avšak levnější.
Pokud si chcete vydělat po internetu, vybral bych si jinou společnost.

Produkty této společnosti jsou online marketingové nástroje (konferenční hovory, webináře, organizér kontaktů, atd.), které usnadňují celkovou práci na PC.

Výhoda Stiforpu je, že má velmi zajímavý vyplňovací systém, díky kterému může člověk získat lidi i bez vlastních registrací. Každopádně není dobré na to spoléhat.

Talk Fusion

18. března 2012 v 15:20 | Standikok(Admin)
Zdravím Vás u nového článku,
tento článek bych chtěl věnovat společnosti Talk Fusion. Chtěl bych pro začátek říct, že v této společnosti už nejsem. Tato společnost mě hodně naučila, jelikož při dovršení 18let jsem si tímto způsobem chtěl vydělávat z toho důvodu, že tento způsob výdělku má budoucnost a člověk, který se tomu věnuje takhle brzo si příjem vybuduje na dlouhou dobu.

Společnost Talk Fusion nabízí produkt videomail (vč. seminářů na internetu atd.) a tento produkt stojí 125USD + měsíční poplatek 25USD a po měsíci musíte upgradovat doplatit do 250USD a měsíční poplatek 35USD. Dobře zaplatíte vstupní poplatek a co teď? Teď musíte shánět lidi a pokud produkt nevyužíváte (já jsem ho použil snad jednou za ten měsíc a to z nutnosti), tak jste právě zahodili peníze, jelikož u této firmy sehnat zákazníka, který zaplatí také tuto sumu je takřka nemožné, já jsem se o to snažil a nesehnal jsem ani jednoho. Když se mi někdo ozval, že by měl zájem, tak mi řekl, že do toho investovat nebude a počká si, až si vydělám, tak to pak možná zkusí. Tohle Vám řekne 10%. Zbylých 90% Vás odmítne ihned. Jsem rád, že jsem do této společnosti nikoho nepřivedl, kdybych si představil, kolik by i on do toho vložil peněz a kolik by na tom prodělal, tak bych měl špatné svědomí. A proto jak říkám, tohle mohou dělat jen ti lidi, kteří se neštítí z lidí tahat peníze, jelikož i samotný produkt je velice drahý a jediný, kdo na tom vydělává je společnost + pár lidí v tomto bináru úplně nahoře. Pokud máte také nějaké zkušenosti, připiště své názory do komentářů děkuji :)