Srpen 2012

Websurf - návštěvnost vašeho webu

31. srpna 2012 v 21:53 | Standikok(Admin)
Chcete mít větší návštěvnost vašeho webu a nevíte, co pro to udělat?

Našel jsem stránku, kde získáváte kredity prohlížením cizích webů a poté tyto kredity využíváte k tomu, aby jiní chodili na ten Váš web. Jednoduše se registrujte přes tento ODKAZ

Po registraci se přihlašte a nejdříve musíte něco NASURFOVAT, klikněte na SURFOVÁNÍ a doporučuji Autosurfování. Necháte to tak hodinku běžet a po té hodince byste měli mít na účtu už nějaké kredity.

Když máte kredity, klikněte na Webové stránky, přidejte novou stránku a převeďte kredity na tuto stránku, odklikněte, zda chcete Autosurfování, Manual či Best a nechte to chvíli běžet. Po chvíli uvidíte, že Vaše návštěvnost stoupá.

Možnost, jak si vydělat kredity je též přes Burzu kreditů. Stačí splnit činnost na burze, za kterou budete odměněni. Činnost je vždy popsána v komentáři.

Snad Vám tento WEBSURF pomůže :)


Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

Hra bez konce

31. srpna 2012 v 15:32 | Standikok(Admin)
Mám pro Vás něco, co jsem hledal sám dlouho... vyděláváte si hvězdičky stíráním losů či hraním her a za určitý počet hvězdiček si můžete vyměnit za odměnu. Zatím to proměňují za peníze, ale myslím si, že časem odměny přibudou. Můžete si koupit reklamní kredity a koupit si za ně reklamu či prémiový účet (budete vydělávat rychleji).

Já osobně jsem se registroval a za první den jsem si vydělal 278 hvězdiček. Stačí se zdarma registrovat a jednou za den setřít pár losů, zatočit si kolem štěstí a zkouknout pár reklam.

Pokud se chcete registrovat klikněte na odkaz ZDE
Registrací přes tento odkaz dostanu díky Vám odměnu 15 hvězdiček, prosím nemažte kolonku doporučitele :)

SolidTrustPay - Registrace

29. srpna 2012 v 14:04 | Standikok(Admin) |  Internetové peněženky
Dávám sem návod na registraci do peněženky SolidTrustPay. Tato peněženka se používá v několika HYIPech či jiných výdělcích.

Otevřete si tento ODKAZ

Klikněte pak na zvýrazněné poleVyberte Personal Account a postupujte podle tohoto návodu:Po potvrzení Vám přijde registrační link (mě přišel jeden poté ještě další) a mělo by to být hotovo.
Je možné, že registrační link budete mít ve SPAMu, jako jsem to měl já.
A máte založený SolidTrustPay.

Video, jak si vložit na SolidTrustPay peníze či informace o poplatcích naleznete ZDE

Maxisázka

29. srpna 2012 v 1:19 | Standikok(Admin)
Maxisázka je společnost, kde sází několik lidí najednou několik sázenek.

Vaším úkolem je dobýt si kredit alespoň za 100Kč a vsadit si na 2 losovací dny (50 + 50). Budete rozděleni do skupin o 100 lidech a pokud Vaše skupina vyhraje několik sázenek, výhra se dělí do celé skupiny. Vsazeno bude 250 sloupečků na 1 den a 250 sloupečků na druhý den. Pokud ale nevyhraje ani jedna sázenka, nic nevyhrajete. Můžete to srovnávat s klasickou sportkou, vsadíte si a buď vyhrajete nebo prohrajete. Zde je větší šance na výhru, ale výhra se dělí mezi několik lidí.

Maxisázka nabízí i další produkt a tím je dvojnásobná šance na výhru (500 sázenek + 500 sázenek) za 200Kč a poté koupě celé sportky i s šancí za 170Kč ve skupině 100 lidí. Více informací najdete i u nich na stránkách.

Dále můžete získávat odměny a bonusy: Za každého kamaráda, kterého seženete a dobije si, alespoň za 100Kč, získáte 500 bodů a za každou dobitou korunu máte 1 bod. Za body si můžete dále nakupovat různou elektroniku, sázenky zdarma atp. jen se to pohybuje od 10 000 bodů a výš. Každopádně po čase na nějakou tu cenu dosáhnete :)

Dále tu máme novou ruletu, kde můžete hrát o Vaše body, ruletu zkoušet asi nebudu a ani ji nedoporučuji. Je to na vlastní riziko.

Maxisázka garantuje, že pokud ze sázky nevyhrajete ani haléř, vrátí Vám peníze z Vaší sázky zpět.

No a ke konci bych podotknul, že Maxisázka připravuje nové sázenky Euromiliony a Šťastných deset.

Pokud zkoušíte štěstí, doporučuji Vám to vyzkoušet. Myslím, že každý někdy sázel no a vyzkoušet si štěstí zde je myslím jistější. Osobně hazard moc nepodporuji, ale Maxisázka mě oslovila svoji originalitou.

Pokud by byly nějaké novinky, napíši :)

Registrace do Maxisázky ZDE