Září 2012

Internetová peněženka - Význam

27. září 2012 v 20:46 | Standikok(Admin) |  Internetové peněženky
Internetové peněženky se používají, jako platební systém na internetu. Internetový platební systém neboli internetová peněženka Vám umožní přijímat peníze vydělané na internetu a zároveň platit za služby na internetu aniž byste museli dávat obchodníkovi k dispozici číslo své platební karty nebo číslo účtu. Tyto údaje poskytnete pouze internetové peněžence. Všechny nejpoužívanější internetové peněženky mají narozdíl od běžných obchodníků perfektně zvládnuté zabezpečení. Používají je klikačky (firmy nabízející peníze za klikání) a emailovky (firmy nabízející peníze za e-maily). Vyplatit si peníze na účet můžete v podstatě kdykoliv, ale platí se celkem vysoké poplatky. Proto doporučuji spíše směnit s někým, kdo potřebuje peníze na internetovou peněženku a využil by tyto peníze. Pokud máte zájem, napište, dohodneme se.

Egopay - Registrace

27. září 2012 v 20:15 | Standikok(Admin) |  Internetové peněženky

Vzhledem k probíhajícím změnám v platební peněžence "Payza" (konec podpory HYIP a investičních programů) není možno od 20.7.2012 vybírat a posílat platby přímo na Just Been Paid účet právě z Payzy.
Kdo chce i po tomto datu používat Payza.com, musí si vytvořit účet i na nové platební peněžence Egopay.com.
Z dostupných informací je patrné, že samotná Payza změnila podmínky používání této služby a nebude již spolupracovat s investičními systém. Payza ale za účelem zachování kontinuity poskytovaných služeb založila platební peněženku Egopay.com, která bude vystupovat jako zprostředkovatel plateb mezi investičnímy systémy a Payzou.
Lidi, ale bohužel ztratí dost peněz na poplatcích Investiční systém -> Egopay -> Payza -> BÚ , nebo naopak.
Proto doporučuji směnit peníze radši se známým, který tyto peněženky používá. Pokud žádného takového známého nemáte, napiště mě, můžeme se domluvit.
Poplatky peněženky Egopay jsou následující:
0.59 + 3.9% při posílání Payza.com -> Egopay.com
0.00 + 2% při posílání Egopay.com -> Payza.com