Říjen 2012

PokerStrategy

26. října 2012 v 16:41 | Standikok(Admin)
Výdělek je možný s pokerovou společností "PokerStrategy".
Navíc, pokud někdo z Vás hraje poker, může získat reálné peníze do hry zdarma.

Jak si tím můžete vydělat?

V první řadě se musíte ZAREGISTROVAT, získáte svůj vlastní link, který budete posílat svým známím, kamarádům, atp.

A poté budete vydělávat za to, že Vaši známí budou získávají u této společnosti body. Zde je tabulka:
(Dále cituji z jejich webu, více informací máte v červených odkazech, které směřují na jejich stránky)

Vámi doporučený člen získá ...Vy získáte ...
100 StrategyPoints$25
500 StrategyPoints$25
2,000 StrategyPoints$50
5,000 StrategyPoints$150
20,000 StrategyPoints$250
Celkemaž $500
Vemte, prosím, na vědomí, že se do tohoto čísla započítávají pouze standartně získané StrategyPoints za hraní pokeru. Bonusové StrategyPoints zakoupené v našem Points Shopu nebo získané za naše bonusové nabídky jako například 10 bonusových StrategyPoints za každý den hraní, se do tohoto čísla nepočítají.
I tak, sami budete z vlastní zkušenosti vědět, že dosažení 100 StrategyPoints je velmi jednoduché pro každého, kdo do hry alespoň trochu pronikne.

Bonus: Vydělávejte i dalšími způsoby

A udělali jsme celou nabídku ještě zajímavější - vyděláváte totiž peníze i za to, když začne vámi doporučený člen doporučovat PokerStrategy.com dále nebo pokud si zakoupí některý z našich StrategyPoints balíčků v našem Obchodu s body.

 • Navíc získáte 10% výdělků z doporučení svých přátel!
 • Také získáte 10% ze všech našich výnosů ze StrategyPoints balíčků, které si vaši přátelé zakoupí v našem Obchodu s body.

Pokud doporučíte Honzu a Honza doporučí Michala, nebudete odměněni pouze, když Honza dosáhne určité úrovně StrategyPoints, ale i v případě, kdy dosáhne určité úrovně StrategyPoints Michal. A jste odměněni i v případě, že Honza provede nákup některého ze StrategyPoints balíčků v našem Points shopu.

Výběr!

Jakmile dosáhne jeden z vašich přátel jednu z úrovní StrategyPoints, za kterou máte být odměněni, připíšou se vám peníze zde na PokerStrategy.com na účet Pozvěte přátele.
Své peníze si pak můžete nechat vyplatit přes poskytovatele online plateb Moneybookers/Skrill nebo NETELLER - a odtud na svůj bankovní účet nebo na jakoukoli pokerovou hernu svého výběru. Výběr z PokerStrategy.com můžete také provést přímo na některé z pokerových heren, například PartyPoker!
Vemte, prosím, na vědomí, že minimální částka pro výběr je $50. Pro více informací si přečtěte naše Pravidla a podmínky programu Pozvěte přátele.

Vydělej si s WEDOSem

9. října 2012 v 13:34 | Standikok(Admin)

WEDOS - Affilate program (výdělek za doporučení)

Základní informace

Provizní systém přináší možnost výdělku za zprostředkování objednávek. Stačí, když si na své WWW stránky umístíte reklamní plochu, na které budeme zobrazovat reklamy na naše služby a produkty, anebo umístíte odkaz (dle vlastní fantazie) na naše stránky. Za každou realizovanou objednávku, která bude provedena zákazníkem, jenž přišel přes reklamu či odkaz na vašich stránkách, obdržíte část naší tržby. Zákazník může u nás objednat až 90 dní po první návštěvě (přes Vaše stránky) a Vy získáte provizi.

Již za aktivaci provizního systému dostanete mimořádný bonus 100 Kč!Hosting WEDOS


Provize ze všech zaplacených poplatků za provoz služby v prvním roce jejího provozu od jejího zřízení. Provize jsou hrazeny vždy po zaplacení poplatku za další období. Při roční fakturaci obdržíte provizi za celý rok ihned, při měsíční fakturaci budete dostávat odpovídající části provize měsíčně.
Provize se liší dle služby:
 • domény 5%
 • webhosting 50%
 • virtuální a dedikované servery 25%
 • WEDOS Disk 25% NOVINKA!
Cena placeného prokliku: 0,50 Kč (týká se pouze reklamních ploch, netýká se provizního odkazu).
Cena placeného prokliku: 0,50 Kč (týká se pouze reklamních ploch, netýká se provizního odkazu).

Vaše-stavba.cz

Pro stavební materiál je stanovena jednotná sazba provizí 3%. Provize se týká všech produktů. Brzy (v řádu měsíců) budou provize u vybraných produktů navýšené až na 7%
Cena placeného prokliku: 0,50 Kč (týká se pouze reklamních ploch, netýká se provizního odkazu).

Referral

Provize ze všech přímých provizí (provize z objednávek a prokliků) získaného účastníka: 10%.

Vyplacení provize

Jakmile takto nastřádáte na vašem provizním účtu alespoň 500 Kč, můžete nás požádat o vyplacení. Provize zasíláme pouze tuzemským bankovním převodem, nelze je zaslat složenkami, mezinárodním převodem, ani v hotovosti.
Způsob vyplacení provize se liší podle toho zda jste nebo nejste podnikatel. Provize se počítá z celkové částky objednávky bez DPH. Dále na této stránce naleznete příklady výpočtu.
 • Podnikatel či právnická osoba - Vystavte nám fakturu, kterou nám zašlete jako přílohu přes kontaktní formulář. Pozor - před vyplněním kontaktního formuláře se přihlašte do vašeho účtu, abychom měli jistotu, že nás o vyplacení žádá správná osoba.
  • plátce DPH - vystaví fakturu na částku provize, navíc přičíst DPH 20%
  • neplátce DPH - vystaví fakturu na částku provize (bez DPH)
 • Nepodnikatel - Chcete-li vyplatit nastřádané provize, musíte vyplnit na stránkách zákaznického centraformulář s žádostí, my vám vystavíme písemnou žádost, kterou vytisknete, podepíšete a zašlete na naši adresu poštou. Po obdržení této žádosti vám obvykle do 30 dní peníze zašleme.
Provize lze také převést na zálohový účet, sloužící k placení našich hostingových služeb (více o zálohovém účtu). Aby bylo vše účetně správně, je nutné běžnou cestou požádat o vyplacení provize (zaslat fakturu či vyplnit žádost - v žádosti namísto číslo vašeho účtu vepište "zálohový účet"), ale nakonec vám nepošleme peníze na váš bankovní účet, ale započteme se zálohovou fakturou a peníze vložíme na zálohový účet. I zde však platí omezení na min. částku 500 Kč.

Příklady provizí

Výše objednávky je 10 000 Kč bez DPH, tedy 12 000 Kč s DPH, provizní sazba 10%. Výše provize je tedy 1000 Kč.
 • podnikatel, plátce DPH - vystaví nám fakturu na 1000 Kč bez DPH + 200 Kč DPH, celkem 1200 Kč s DPH
 • podnikatel, neplátce DPH - vystaví nám fakturu na 1000 Kč
 • nepodnikatel - zašle nám žádost na vyplacení 1000 Kč, celou částku mu zašleme


Provizni system

Poker - Rada

3. října 2012 v 12:54 | Standikok (Admin)
Zdravím Vás lidi u dalšího článku.

Tento článek se bude týkat pokeru. Chtěl jsem zkusit, zda bych si dokázal vydělat hraním pokera, tak jsem si určitou částku peněz vložil do pokerové herny. A začal jsem na velmi nízkých sázkách. Buy-in byl jen 1 USD (sázky 1 cent = 0.2Kč), což není zas tolik. Hrál jsem opravdu opatrně a vcelku jsem i dost vyhrával. Z 1USD jsem udělal náhle 2USD a šlo mi to celkem skvěle. Po nějaké době jsem šel na stůl, kde už byly sázky vyšší, chvíli se mi zase dařilo, bohužel po jedné hře, kdy jsem všechno vložil na svoji pěknou kombinaci, tak jsem prohrál vše, co jsem dosud vyhrál, protože poslední karta přišla do kombinace protihráči. A protože jsem asi jako všichni ostatní, chtěl jsem si to vyhrát zase zpátky. A tak trochu jsem tomu propadl. Snažil jsem se a i přes to, že jsem hrál opatrně, tak za jednu hru, kdy mi přišli pěkné karty, tak jsem prohrál dvojnásobek toho, co jsem vyhrál. Šlo to se mnou celkem z kopce, po čase jsem více riskoval a méně přemýšlel. Zastavilo mě až to, kdy mi na účtu v pokerové herně došli peníze, které jsem si tam vložil.

Závěr:
Jak rychlý je začátek, tak rychlý může být i konec. Pokud nejste trpělivý, nezkoušejte hrát pokera v internetové herně. Jde spíš o to, že závislost na tom opravdu vzniká a můžete se až nebezpečně dostat do mínusu. Tím, že začnete něco takového by Vám mohlo zničit úplně zbytečně celý život. Proto bych být Vámi poker nikdy nezkoušel, je to něco jako droga. Touha po tom vyhrát víc či získat zpět to, co jste prohráli je až nechutná do té doby, než Vám ty peníze opravdu dojdou.