Listopad 2012

Global One

27. listopadu 2012 v 17:04 | Standikok (Admin)
Pár lidí se mě ptalo na to, jak se angažuji v celkem rozšířeném projektu Global One.

Napsal jsem o tom před pár týdny pozitivní článek. V tuto chvíli u mě Global One o trochu poklesl. Je tu pořád spoustu lidí, co tento projekt vynáší do nebe a je i možné, že to bude skvělý projekt. Ale jelikož se častokrát řídím částečně i intuicí a pocity z daného projektu, u tohoto projektu si pořád nejsem jist, i přestože jsem byl přesvědčován, že to má budoucnost.

O GlobalOne vím, že toho má spoustu v plánu, ale v tuto chvíli zatím lidi jen platí, aby byli aktivní, a ti, co pod sebou nikoho aktivního nemají, tak si tím nic nevydělají. V tuto chvíli je to klasická pyramida (přélévání peněz členům nad Váma), ale prý až se spustí GO Global Profit Pool, což bude hlavní výdělek této společnosti, tak část zisku bude společnost rozdělovat aktivním členům.

Popravdě zatím se nevyplatí platit žádné členství. Já se o to v tuto chvíli aktivně nezajímám a dokud mi to nebude nepříjemně připomínat pyramidu, tak se o to ani zajímat nejspíše nebudu. V tuto chvíli mi přijde úplně zbytečné sem psát nějaké informace, protože vše, co čtu jsou zatím jen sliby. Ale jakmile budou některé informace zrealizované, určitě očekávejte, že budete první, kteří si zde o tom přečtou.

Hra "Cashflow"

24. listopadu 2012 v 21:10 | Standikok (Admin) |  Vzdělání a motivace
Před několika dny jsem se dozvěděl o skvělé hře, která se nazývá "Cashflow". Její tvůrce je známý Robert Kyiosaki. V této hře jde o to, že jste člověk, který má své pravidelné příjmy a pravidelné výdaje, to co Vám zbyde s tím musíte nějakým způsobem naložit. A nejlepší, co můžete ve hře se zbylými penězi dělat je, investovat je a zhodnocovat je. Tím získáváte "pasivní příjem" a pokud si vytvoříte "pasivní příjem" větší, než jsou Vaše výdaje, tak jste v podstatě vyhráli. Hru jsem ještě nezkoumal, ale v úterý si půjdu hru vyzkoušet a tak Vám sem napíši vlastní názor. Každopádně po ČR jsou CashFlow kluby, které pravidelně či nepravidelně pořádají hraní a turnaje v této hře. Doporučuji se na nějaké takové kluby podívat, pokud by Vás to zajímalo. Určitě sem časem budu psát nějaké utkání, pokud tu bude více zájemců :)


Seznámení s výdělkem na internetu

24. listopadu 2012 v 19:28 | Standikok (Admin) |  První krok - Seznámení
Pokud nemáte tušení, jak si vydělat na internetu, tento článek je přímo pro Vás. Zjistíte zde, jakým způsobem si lze na internetu vydělat či si vytvořit pasivní příjem.

Na internetu jsou známé tzv. "Klikačky", kde si klikáním na reklamy můžete vydělat pár centů. Vzhledem ke strávenému času a výdělku se tento druh výdělku nevyplatí. Člověk si tím sám může vydělat několik desítek centů až pár dolarů za měsíc, když se tomu věnuje třeba 3-4 hodiny denně na několika klikačkách. Navíc spousta klikaček ze dne na den skončí a nevyplácí.

Další známá věc jsou "E-mailingy". Tak se říká systémům, kam se zaregistrujete a necháváte si posílat e-mailové zprávy na svůj e-mail a za přečtení každé takové zprávy získáte pár haléřů. Bohužel chyba těchto e-mailingů je minimální výběr, který se pohybuje v řádech tisíců. A 99,9% se na tento minimální výběr ani nedostane, protože vydělat si tisícovku na takovémto e-mailngu trvá přibližně rok a více, pokud do tohoto systému neregistrujete další lidi. Po čase Vám tyto maily budou připadat otravné a málo kdo dojde k minimální výplatní částce.

Dostáváme se dál k "Affilate programům". Tyto programy už jsou pro člověka zajímavější. Ale začínáme se dostávat k tomu, že pokud si chce těmito programy člověk vydělat, tak dotyčný musí sehnat člověka, který by se tímto programem též zabýval anebo sehnat kupce produktu, který affilate program nabízí. Výdělky jsou většinou jednorázové z koupeného produktu.

Dále tu jsou "HYIPy". Programy, kam investujete nějakou částku a po určitém období z tohoto programu vytáhnete o nějaké procenta větší částku. Tyto programy osobně nedoporučuji. Je jich tu kolem nás mnoho, ale těch dlouhodobých je tu jen pár. Navíc člověk nikdy neví, zda i ten dlouhodobý HYIP neskončí hned další den. Pokud byste rádi investovali do těchto programů, jsou k tomu potřeba internetové peněženky. Předem doporučuji projít HYIP monitory na internetu, které se starají o to, zda konkrétní HIYP vyplácí, navíc je na internetu spoustu fór, kde si můžete přečíst, zda byly v nejbližší době vyplaceny peníze. Každý HIYP jednou skončí!

Posledním výdělkem, kterým se dá vytvořit pasivní příjem je "Multi-level marketing (ve zkratce MLM)", tento druh výdělku považuji za nejnáročnější, ale výsledek za tu námahu stojí. MLM je druh propagace společnosti, která se vyznačuje přímým prodejem. Když určitou společnost propagujete dál, tak za doporučení produktu či služby získáváte provize z každé koupě. Váš doporučený může společnost propagovat též dál a vy díky tomu získáváte další bonusy. Vy si vlastně tvoříte svoji vlastní společnost ve společnosti, která vám v budoucnu může generovat pasivní příjem.

Závěr:

Možností je na internetu spousty a člověk, který se v tom delší dobu pohybuje, stejně jednou usoudí, že jediná budoucnost je v MLM, podnikání 21. století. Kdo vydrží a nevzdá se, tomu to růže přinese.

Jak se dostat na vrchol

16. listopadu 2012 v 10:45 | Standikok (Admin) |  Třetí krok - Motivování
Samozřejmě, pokud právě začínáte s výdělkem na internetu, na vrchol se nedostanete ze dne na den. Cesta k vrcholu je dlouhá, ale každým dnem, kdy se svému výdělku věnujete, stoupáte výš a výš, a také zjišťujete nové věci, které Vám v budoucnu pomohou se lépe rozhodovat ve chvílích, kdy to budete potřebovat.

Jak nejlépe začít?
Většina lidí se ani na vrchol dostat nechtějí nebo o tom nepřemýšlí. Jednoduše se něčemu věnují, investují do svého výdělku nějaký čas, a když jim to nejde, tak to buď vzdají anebo jedou dál s tím, že jim to nejde. Nejlepší způsob, jak se dostat na vrchol je mít kolem sebe dostatek lidí, kteří se těmto věcem věnují už x let a mají dost zkušeností. Já mám kolem sebe spousty takových lidí, v řádech stovek a za každého jsem rád, protože mám od každého člověka jedinečné informace, které bych jen těžko hledal. Pokud už máte kolem sebe ty správné lidi, je důležité si tedy vybrat výdělek, kterému sami rozumíte a je pro Vás ten správný. Poté je ta nejdůležitější část, tím je oslovování lidí. Někteří lidi nabízejí produkt, někteří výdělek. V podstatě by lidi měli nabízet nejdříve produkt a výdělek by měl být jako bonus, protože to pak dopadá tak, že jsou lidé z výdělku zklamaní, jelikož je spousta registrovaných lidí, ale provize jsou z nákupu produktů a pokud lidi pod Vámi nenakupují daný produkt, provize tím pádem žádné nejsou. Abych řekl pravdu, tak je to také o tvoření vztahů. Jednoduše komunikovat s lidmi, nic jim nenutit, jen předat informace a pokud by někdo chtěl vědět více, tak si o další informace řekne. Nesmí ve Vás být chtíč po penězích, protože to z Vás poté dělá "monstrum", které se snaží za každou cenu sehnat pod sebe lidi, kterým třeba i lže. Spíš byste se měli snažit to brát jako pomoc druhému člověku a pokud to člověk odmítne, normálně se s ním bavit dál. Hodně lidí nabízí něco člověku, který jejich nabídku odmítne, v tu chvíli se dost lidí zachová tak, že jde o dům dál a o toho člověka, který je odmítl, už nejeví zájem. A to je právě špatně! Takových lidí je tu spousty, a pak to akorát vyvolává v lidech špatné pocity a z Vás se tímto stává právě to "monstrum".

Další krok
Pokud byste se rádi dostali dál a přečetli jste si, co jsem dosud napsal, tak dalším krokem by mělo být předat Váš um novým a dalším lidem, tím zvýšíte hodnotu nejenom sobě, ale tím pomůžete i ostatním, zvýšit tak i tu jejich hodnotu. Starat se o lidi, kteří by se též rádi naučili to, co umíte vy. A pracovat na tom, aby se právě tito lidi dostali tam, kam jste se dostal vy. Oni poté budou pomáhat zase jiným lidem a ti zas dalším lidem.

Pokud můžete, budu velice rád, když mi napíšete komentář, co si o tom myslíte. Zda s tím souhlasíte či ne. Jelikož jsem to napsal svými slovy ze svých zkušeností a rád bych, abyste se podělili svými názory :)

Výběr společnosti

14. listopadu 2012 v 9:05 | Standikok (Admin) |  Druhý krok - Vybrání výdělku
V tomto článku se dočtete, podle čeho si vybrat společnost, která by Vám měla zajistit pasivní příjem.

Vybrat byste si měli dle těchto 3. hlavních aspektů:
1. Produkt
2. Kompenzační (výplatní) plán
3. Důvěryhodnost společnosti
_____________________________

1. Produkt

Když vybíráte svůj business, kterému se chcete věnovat, hodně záleží na tom, zda produkt, který společnost nabízí, je přijatelný pro koncového zákazníka.

Příklad:
Produktem je energy drink, který v dnešní době kupuje dost lidí. Společnost bude svůj produkt propagovat jako nejlepší energy drink ve světě. V tuto chvíli záleží hodně na originalitě, ceně a dostupnosti. Pokud bude něčím jiný, než ostatní energy drinky, dejme tomu, že bude například ochucen speciální příchutí či bude mít speciální složení. Cena by měla být přijatelná pro koncového zákazníka, určitě si nebude kupovat předražený produkt, který si radši koupí u konkurence levněji. No a co se týče dostupnosti, je důležité si zjistit jakým způsobem se k produktu můžete dostat. Zda se dá například objednat přes internet či se dostanete k produktu jiným způsobem.


Další příklad:
V tuto chvíli je kolem nás spousty společností, které nabízejí videomail, videokonferenci apod. V tuto chvíli je potřeba zjistit využitelnost této technologie pro vlastní potřebu. Jsou lidi, kteří tuto technologii preferují, ale je tu spousta lidí, kteří tuto technologii nevyužijí. Proto je důležitá tedy i využitelnost produktu pro koncového zákazníka. Originalita této technologie byla před pár lety, v tuto chvíli už je tu těch společností s videotechnologií několik, a tak si zákazník vybere tu nejlacinější nabídku. Cena je v tuto chvíli rozhodující, jelikož konkurence je obrovská.

2. Kompenzační (výplatní) plán

Samozřejmě, že čím více peněz společnost vyplácí, tím víc se Vám to bude líbit. Je ale důležité si zjistit informace o podmínkách vyplacení či jakým způsobem budete vyplaceni.

V tomto bodě se moc rozepisovat nebudu, jelikož kompenzační plán si každý umí zjistit sám a podle něj se rozhodnout, zda se do businessu pustit.

3. Důvěryhodnost společnosti

O důvěryhodnosti některých společností se snažím psát na tomto webu a též z komentářů některých návštěvníků lze získat cenné informace, které Vám mohou nějakým způsobem napovědět.

Samozřejmě člověk by si měl zjistit více informací např. přes internetový vyhledávač nebo jakkoliv jinak. Každopádně mnohé informace si zjistíte na tomto webu.

Ale abyste věděli na co byste se měli zaměřit, tak důležité je určitě, doba existence společnosti na trhu. Zda je zapojena v DSA (direct selling association => do češtiny => asociace přímého prodeje). V DSA jsou společnosti zabývající se přímým prodejem, které fungují tak, jak mají a jsou na trhu již minimálně rok, protože čekací lhůta na to, aby společnost mohla být v této asociaci je přesně rok. Asociace při této čekací lhůtě dohlíží na to, jak přímý prodej ve společnosti funguje a zda vše probíhá podle pravidel.

Závěr

Těmito pravidly, které tu mám se můžete řídit, ale nemusíte. Někdy je též důležité se rozhodovat podle své vlastní intuice, která Vám často tiše napovídá.

Pokud byste chtěli nějakým způsobem ode mě poradit, který výdělek je pro Vás ten pravý, mohl bych s Vámi zkonzultovat a probrat některé věci, podle kterých bych Vám udělal rozpis společností, které by se hodily přímo pro Vás.

Kurz "Začínáme"

8. listopadu 2012 v 14:50 | Standikok(Admin)
Zdravím Vás lidi,

právě jsem dodělal kompletně rubriky tohoto webu. Doufám, že se Vám tento vzhled líbí.

Navíc pro Vás budu dělat kurz "Začínáme", kam Vám sepíši podrobný návod, jak být úspěšným. Doufám, že se Vám bude kurz líbit. Tento kurz bude aktivován do konce příštího týdne nejdéle (18.11.2012).

Jakmile kurz bude hotov, napíši Vám to všem do nového článku.

Tak se těšte :)