Seznámení s výdělkem na internetu

24. listopadu 2012 v 19:28 | Standikok (Admin) |  První krok - Seznámení
Pokud nemáte tušení, jak si vydělat na internetu, tento článek je přímo pro Vás. Zjistíte zde, jakým způsobem si lze na internetu vydělat či si vytvořit pasivní příjem.

Na internetu jsou známé tzv. "Klikačky", kde si klikáním na reklamy můžete vydělat pár centů. Vzhledem ke strávenému času a výdělku se tento druh výdělku nevyplatí. Člověk si tím sám může vydělat několik desítek centů až pár dolarů za měsíc, když se tomu věnuje třeba 3-4 hodiny denně na několika klikačkách. Navíc spousta klikaček ze dne na den skončí a nevyplácí.

Další známá věc jsou "E-mailingy". Tak se říká systémům, kam se zaregistrujete a necháváte si posílat e-mailové zprávy na svůj e-mail a za přečtení každé takové zprávy získáte pár haléřů. Bohužel chyba těchto e-mailingů je minimální výběr, který se pohybuje v řádech tisíců. A 99,9% se na tento minimální výběr ani nedostane, protože vydělat si tisícovku na takovémto e-mailngu trvá přibližně rok a více, pokud do tohoto systému neregistrujete další lidi. Po čase Vám tyto maily budou připadat otravné a málo kdo dojde k minimální výplatní částce.

Dostáváme se dál k "Affilate programům". Tyto programy už jsou pro člověka zajímavější. Ale začínáme se dostávat k tomu, že pokud si chce těmito programy člověk vydělat, tak dotyčný musí sehnat člověka, který by se tímto programem též zabýval anebo sehnat kupce produktu, který affilate program nabízí. Výdělky jsou většinou jednorázové z koupeného produktu.

Dále tu jsou "HYIPy". Programy, kam investujete nějakou částku a po určitém období z tohoto programu vytáhnete o nějaké procenta větší částku. Tyto programy osobně nedoporučuji. Je jich tu kolem nás mnoho, ale těch dlouhodobých je tu jen pár. Navíc člověk nikdy neví, zda i ten dlouhodobý HYIP neskončí hned další den. Pokud byste rádi investovali do těchto programů, jsou k tomu potřeba internetové peněženky. Předem doporučuji projít HYIP monitory na internetu, které se starají o to, zda konkrétní HIYP vyplácí, navíc je na internetu spoustu fór, kde si můžete přečíst, zda byly v nejbližší době vyplaceny peníze. Každý HIYP jednou skončí!

Posledním výdělkem, kterým se dá vytvořit pasivní příjem je "Multi-level marketing (ve zkratce MLM)", tento druh výdělku považuji za nejnáročnější, ale výsledek za tu námahu stojí. MLM je druh propagace společnosti, která se vyznačuje přímým prodejem. Když určitou společnost propagujete dál, tak za doporučení produktu či služby získáváte provize z každé koupě. Váš doporučený může společnost propagovat též dál a vy díky tomu získáváte další bonusy. Vy si vlastně tvoříte svoji vlastní společnost ve společnosti, která vám v budoucnu může generovat pasivní příjem.

Závěr:

Možností je na internetu spousty a člověk, který se v tom delší dobu pohybuje, stejně jednou usoudí, že jediná budoucnost je v MLM, podnikání 21. století. Kdo vydrží a nevzdá se, tomu to růže přinese.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Vydělávám si na internetu?

Ano 55.7% (595)
Ne 44.3% (474)

Komentáře

1 Karel Karel | E-mail | 12. října 2013 v 22:22 | Reagovat

Dobrý den,uvažuji o nějakém MLM systému,jen tedy nevím kde bych měl schánět další lidi.Prosím mohl by jse mi dát  pár rad jak akde schánět další potencionální zájemce?Dekuji Morávek

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama