Výběr společnosti

14. listopadu 2012 v 9:05 | Standikok (Admin) |  Druhý krok - Vybrání výdělku
V tomto článku se dočtete, podle čeho si vybrat společnost, která by Vám měla zajistit pasivní příjem.

Vybrat byste si měli dle těchto 3. hlavních aspektů:
1. Produkt
2. Kompenzační (výplatní) plán
3. Důvěryhodnost společnosti
_____________________________

1. Produkt

Když vybíráte svůj business, kterému se chcete věnovat, hodně záleží na tom, zda produkt, který společnost nabízí, je přijatelný pro koncového zákazníka.

Příklad:
Produktem je energy drink, který v dnešní době kupuje dost lidí. Společnost bude svůj produkt propagovat jako nejlepší energy drink ve světě. V tuto chvíli záleží hodně na originalitě, ceně a dostupnosti. Pokud bude něčím jiný, než ostatní energy drinky, dejme tomu, že bude například ochucen speciální příchutí či bude mít speciální složení. Cena by měla být přijatelná pro koncového zákazníka, určitě si nebude kupovat předražený produkt, který si radši koupí u konkurence levněji. No a co se týče dostupnosti, je důležité si zjistit jakým způsobem se k produktu můžete dostat. Zda se dá například objednat přes internet či se dostanete k produktu jiným způsobem.


Další příklad:
V tuto chvíli je kolem nás spousty společností, které nabízejí videomail, videokonferenci apod. V tuto chvíli je potřeba zjistit využitelnost této technologie pro vlastní potřebu. Jsou lidi, kteří tuto technologii preferují, ale je tu spousta lidí, kteří tuto technologii nevyužijí. Proto je důležitá tedy i využitelnost produktu pro koncového zákazníka. Originalita této technologie byla před pár lety, v tuto chvíli už je tu těch společností s videotechnologií několik, a tak si zákazník vybere tu nejlacinější nabídku. Cena je v tuto chvíli rozhodující, jelikož konkurence je obrovská.

2. Kompenzační (výplatní) plán

Samozřejmě, že čím více peněz společnost vyplácí, tím víc se Vám to bude líbit. Je ale důležité si zjistit informace o podmínkách vyplacení či jakým způsobem budete vyplaceni.

V tomto bodě se moc rozepisovat nebudu, jelikož kompenzační plán si každý umí zjistit sám a podle něj se rozhodnout, zda se do businessu pustit.

3. Důvěryhodnost společnosti

O důvěryhodnosti některých společností se snažím psát na tomto webu a též z komentářů některých návštěvníků lze získat cenné informace, které Vám mohou nějakým způsobem napovědět.

Samozřejmě člověk by si měl zjistit více informací např. přes internetový vyhledávač nebo jakkoliv jinak. Každopádně mnohé informace si zjistíte na tomto webu.

Ale abyste věděli na co byste se měli zaměřit, tak důležité je určitě, doba existence společnosti na trhu. Zda je zapojena v DSA (direct selling association => do češtiny => asociace přímého prodeje). V DSA jsou společnosti zabývající se přímým prodejem, které fungují tak, jak mají a jsou na trhu již minimálně rok, protože čekací lhůta na to, aby společnost mohla být v této asociaci je přesně rok. Asociace při této čekací lhůtě dohlíží na to, jak přímý prodej ve společnosti funguje a zda vše probíhá podle pravidel.

Závěr

Těmito pravidly, které tu mám se můžete řídit, ale nemusíte. Někdy je též důležité se rozhodovat podle své vlastní intuice, která Vám často tiše napovídá.

Pokud byste chtěli nějakým způsobem ode mě poradit, který výdělek je pro Vás ten pravý, mohl bych s Vámi zkonzultovat a probrat některé věci, podle kterých bych Vám udělal rozpis společností, které by se hodily přímo pro Vás.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Vydělávám si na internetu?

Ano 55.7% (595)
Ne 44.3% (474)

Komentáře

1 Lidka Lidka | E-mail | 24. listopadu 2012 v 19:58 | Reagovat

stručné, jasné, přehledné, co dodat?

2 MK MK | E-mail | 5. března 2013 v 23:13 | Reagovat

Intuici jsem se ridila napr. u Akuny a Winalite a vysledkem byly "vyhozene penize". Takze priste radeji pouziji rozum...

3 Adam Adam | E-mail | Web | 21. září 2013 v 17:36 | Reagovat

Zdravim s video emailama mam zkušenosti to bych nedoporučoval vetšinou jse snaži lidi nalakat jenom na penize a ne tak o produkt dneska to jde i polalu zdrma než platit min 400kč mesičně + vstup min 3000kč a pak jetě tlaši aby lidi vložili dalši 3000kč protože jsestart baliček ruši a tim padem platite 600kč mesičně tak pokud neregistrujete lidi nic vam nevyděla jen prodělavate, tedkom jsem v jedne společnosti kde když nikoho pod sebou nemam alspon něco ušetřim při nakupech a nic neplatim snad je když někoho regnu a on pak jsi učet nepotvrdi nakupem do měs jakekoliv častky tak ztratim par desitek korun

4 Dalin Dobrota - Vydělávejte poctivou cestou Dalin Dobrota - Vydělávejte poctivou cestou | E-mail | Web | 13. března 2014 v 12:24 | Reagovat

[1]: Je to vydělávání přes internet, že když se vás známý zeptá: "Co děláš?", tak vy můžete hrdě říct: Pomáhám budovat lepší svět, pomáhám lidem ke spokojenosti a jsem za to dobře ohodnocen/a.

Těším se, že si u mně vyděláte:
www.tajnyprijem.cz/stedrytata.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama