Duben 2013

Tip invest

16. dubna 2013 v 6:54 | Standikok (Admin) |  Recenze
Tip invest na stránkách www.tip-invest.cz

Tak jsem se setkal s několika pozitivními a s několika negativními názory na projekt tip-invest.cz, a proto jsem se rozhodl, že k tomuto projektu přispěji i svým názorem.

V prvé řadě uvedu o co se jedná. Jedná se o projekt, který Vám nabízí tipy na sázky u sázkových kanceláří za 1500Kč měsíčně. Tipy jsou vypsané bookmakery (lidi, kteří se dlouhodobě zajímají o sázení), ale samozřejmě nemusí vyjít, jelikož to jsou jen tipy.

Já vždycky povídám, hodnoť projekt na základě produktu a ceny. Pokud je dobrý produkt i cena a lidi o produkt jeví zájem, tak dříve či později si tím člověk vytvoří pasivní příjem. Když se zamyslím nad tímto produktem a nad jeho cenou, tak mi to úplně nesedí. Já bych tento produkt nedokázal za tu cenu nabízet dál, jelikož si nedokážu, kdo by ten produkt reálně využil. Pokud by gambler chtěl vsadit, tak by určitě nechtěl připlácet ještě 1500Kč měsíčně za tipy, to už si radši došel vsadit sportku, kde se občas povede i něco vyhrát.

Ohrazují se tím, že mají svoji kalkulačku, která Vám vypočítá, jak sázet tak, abyste byli v zisku (v případě, že sázíte každý den a nepovede se chybný tip 5krát za sebou). Bohužel on Vám reálně nikdo nezaručí, že se těch 5 chyb za sebou nemůže stát. Projekt slibuje, že se může stát až 3krát do roka, že by se bookmakeři spletli 5krát za sebou. Bohužel z logického hlediska nemohou slíbit ani tento jev.

Při zamyšlení jsou tipy i lehce duplikovatelné, z jednoho účtu se na tipy může podívat nesčetně mnoho lidí, což považuji za další obrovskou a neohlídatelnou nevýhodou tohoto projektu.

Co se týče kompenzačního plánu, tak je celkem zajímavý, ale s nefunkčním produktem nemá snad ani cenu kompenzační plán do podrobna rozepisovat. Kdo bude mít zájem, kompenzační plán se dá dohledat na jejich oficiálních stránkách.

Nevím, jak se k tomu staví ostatní lidi, vím jen že někteří věří tomu, že si tím dokáží vydělat, tak jim držím palce a snad jim to vyjde. Dopředu říkám, že nikomu nebráním se do tohoto projektu přidat, celé je to jen můj názor a nebudu se mračit, když ukážete pozitivní stránku tohoto projektu a budete mi chtít názor vyvrátit.

GlobAllShare

13. dubna 2013 v 6:54 | Standikok (Admin)
Tak se mezi nás dostává další tzv. "prelaunch" s názvem GlobAllShare na stránkách http://www.globallshare.com/

Trochu Vám nastíním, co od toho můžou uživatele očekávat.

Tato stránka Vám nabízí sociální síť, SMS, telefonování, videomaily, videokonferenci, hry, filmy, hudbu, můžete si vytvořit vlastní e-shop či jenom web. Tohle vše Vám nabízí zdarma a k tomu, když to doporučíte dál, dostanete akcie společnosti a k tomu 5 000 nebo 10 000 USD pravidelně každý měsíc.

Dobře a teď zpátky do reality. Kde si myslíte, že na to ty peníze vezmou? Určitě si je nevycucají z prstu a od Vás je zatím také nepožadují. Všechny služby, které nabízejí zdarma by byly skvělé, ale proč je ostatní nabízejí a chtějí si za ně nechat platit? Myslíte, že je reálné, abyste tyto služby dostali zdarma a ještě k tomu dostali zaplaceno, když není z čeho. Jestli mají tolik peněz, proč neudělají nějaký pořádný web, který by lidi aspoň trochu zaujal nejen slibama, ale i vzhledem.

Když se zamyslíte, úplně stejnou stránku si můžete vytvořit sami, napsat si k tomu sliby jako jsou zde, vypsat neuvěřitelné odměny pro lidi, jako slibují tady, a máte zaručeno, že se Vás do toho přidá několik set tisíc lidí, ba i miliony, zde totiž máte příklad.

K závěru Vám chci jen říct, abyste si nědělali plané naděje a abyste si tím nezabíjeli zbytečně čas. Za takovýchto podmínek tento projekt nemůže fungovat, je tu spoustu reálnějších projektů. Nejvíc Vás do toho táhne právě to, že to je celé ZDARMA a toho zneužili ti lidi, kteří tuto stránku vymysleli. Zkuste se na to podívat z druhé strany, proč by se vyplatilo majitelům stránek tyto sliby zrealizovat? V tomto případě mě bohužel nenapadá ani jedna rozumná myšlenka.

Co je to BITCOIN?

8. dubna 2013 v 8:59 | Standikok (Admin)
V poslední době se setkávám často s termínem "Bitcoin" a dříve či později byste tento termín zaslechli i vy. Určitě o tom budou mluvit i v televizních novinách, rádiu či kdekoliv jinde.

Proto Vám lajcky sepíšu co to "Bitcoin" (zkratka BTC) je.

Bitcoin je virtuální digitální měna, která byla vyvinuta hackery, s kterou se už v tuto chvíli dá obchodovat. Měna je vymyšlena tak, aby nepodléhala inflaci a nemohla být padělána či jinak ovlivňována. Je to deflační měna.

Měna byla vytvořena v roce 2009 a hlavním tvůrcem této měny je člověk s pseudonymem Satoshi Nakamoto, který nikdy neprozradil svoji identitu a po roce se po tomto člověku slehla zem a nikdo o něm už něvěděl. Po tomto člověku je pojmenována nejmenší jednotka BTC, které se říká Satoshi (0.000 000 01 BTC).

Počet BTC je omezen počtem 21 milionů. Pro jejich držení stačí mít ve svém PC peněženku se souborem BTC nebo uchovávat své BTC pomocí třetí strany.

Sám pořádně nevím, jak BTC získat. Vím jen, že existují tzv. mining pooly, díky kterým část lidí s kvalitní grafickou kartou a procesorem hledají BTC v systému a těží je. Za BTC si poté kupují v e-shopech různé zboží a dá se s nimi sázet už například i v hernách apod.

Hodnota 1 BTC byla v roce 2009 nulová, v roce 2010 stoupla cena 1 BTC na 0,10 USD. V roce 2011 byla cena 1 BTC na 31 USD a ke konci roku 2011 hodnota rapidně klesla na 2 USD. Další rok hodnota mírně stoupla na 13 USD a tento rok 2013, jelikož se o této měně dovídá více lidí, poptávka je větší, tak hodnota 1 BTC se pohybuje kolem 164 USD a nejspíš bude cena stále růst.

Na BTC považuji nejlepší to, že nepodléhají dani a všechny transakce jsou anonymní. Proto je o BTC takový zájem.

Pokud se chcete zapojit do těžení BTC a vydělat si tak nějaké, doporučuji se mrknout na tento web, který je jednoho mého dobrého kamaráda: http://schat-btc.webnode.sk/

Dáme jídlo - damejidlo.cz

4. dubna 2013 v 8:39 | Standikok (Admin)
Předevčírem jsem byl doma, neměl jsem, co bych zakousl, a najednou jsem na facebooku objevil reklamu na portál "Dáme jídlo". Tak jsem si řekl, udělám si radost dopřeju si něco dobrého.

Objednal jsem si pizzu a koukal na výhody tohoto portálu. Za šunkovou pizzu jsem dal 109Kč + 10Kč krabici, dopravdu jsem neplatil. Navíc jsem dostal 50 kreditů (za první nákup), které se dají využít na nákup přes tento portál 1Kč = 1 kredit. Z každého nákupu dostanete nějaké kredity. Počet kreditů, které dostanete, záleží na výši Vašeho nákupu.

Navíc pokud doporučíte stránku přátelům dostanete jednorázově 200 kreditu za jejich první nákup (cena nákupu musí přesahovat 200Kč).

Celkově myšlenka "jídlo až domů" se mi líbí a určitě tuto stránku plně podpořím.

Pokud se chcete registrovat stačí kliknout SEM

Hodnota času

2. dubna 2013 v 13:32 | Standikok (Admin) |  Vzdělání a motivace

Každý by se měl zamyslet nad tím, jak je čas důležitý. Protože čas je komodita, která se nedá koupit!
Využijte svůj čas k lepší budoucnosti. Žijte přítomností, ale nezapomeňme, že přítomností ovlivňujeme budoucnost!