Květen 2013

Liberty Reserve - Zrušení a pád největší peněženky

28. května 2013 v 10:59 | Standikok (Admin) |  Internetové peněženky


Liberty Reserve byla po několik let nejlepší a nejpoužívanější internetová peněženka. Bohužel se stalo něco, co myslím nikdo nečekal. Tato internetová peněženka byla zrušena.

Stalo se tomu tak 24. 5. 2013, kdy zakladatel této peněženky byl zatčen z důvodu praní špinavých peněz. Vyšlo o tom zatím pár článků v anglickém jazyce. Jeden z článků je například zde:


Stačí si to hodit do překladače, pokud neumíte anglicky.

Díky této zkušenosti může každý vidět, že je možné v podstatě cokoliv.

Doufám, že jste nepřišli o moc peněz a pokud ano, budu se snažit ihned upozornit na to, jak peníze získat zpět, jakmile se na internetu vyskytne návod.

Dělejte, co Vás baví - Motivační video

19. května 2013 v 23:16 | Standikok (Admin)
Mám pro Vás jedno motivační video. Asi nejdůležitější z videa je pochopit, že spoustu lidí dělají věci, které je nebaví, aby si vydělali peníze na život, který je nebaví. A to samé učíme naše potomky. Chodí do školy, kde se učí věci, které je nebaví, a po dokončení studia stejně spoustu věcí zapomenou.

Jsou dvě možnosti buď se pokusíme něco v našem životě změnit anebo budeme čekat na zázrak, protože samo se nic nezmění. Jiné cesty neexistují. Všechno záleží jen a jen na nás.


Bsmartinvest

16. května 2013 v 15:43 | Standikok (Admin)
Tento projekt naleznete na stránkách http://www.bsmartinvest.com/

Byl jsem na jejich přednášce, abych o tomto projektu napsal svůj názor.

O co jde?
Jde o tipy na sportovní sázky, díky kterým může člověk postupně zvýšit svůj kapitál. Lidi, kteří tento projekt vedou, se nezajímají odborně o sázení, pro tento účel si najímají lidi, kteří se sázením mají zkušenosti, a ti jim tyto tipy předávají.

Co společnost nabízí?
Pomocí jejich tipů na sázení a jejich kalkulačky se dá dopočítat, kolik vsadit, abyste mohli svůj kapitál zvýšit. Kapitál lze zvýšit od 4,35% do 25,2 % měsíčně. Nabízí tedy know-how, jak si Vaše peníze zhodnotit, ale s penězmi musíte zacházet tedy přesně, jak nařídí. Toto know-how stojí přesně 1500Kč měsíčně. A protože se jedná o provizní systém, samozřejmě dostáváte provize z přivedených lidí, až do 5. linie.

Pro koho tato možnost je?
1. pro lidi, kteří mají přístup k internetu
2. pro lidi, kteří mají vytvořený účet u sázkových kanceláří (popř. si ho vytvořit)
3. pro lidi, kteří mají každý den čas aspoň pár minut na provedení sázky
4. pro lidi, kteří disponují vysokým kapitálem (minimálně 6 tisíc, aby byl zaplacen z výdělku měsíční poplatek)
Pokud byť jen jednu variantu nesplňujete, nemůžete se zapojit do investování. Jedině do provizního systému.

Riziko?
Riziko je podle všech investorů minimální, ale bohužel riziko je. A člověk by měl tedy investovat jen ty peníze, o které může přijít. Však jde o tipy, které nikdo dopředu nemuže s přesností vědět, a člověk musí počítat, že to nemusí vyjít.

Plány?
Mají 4 plány: od 7 do 10 dní. Výběr plánu záleží na každém z Vás. Někdo radši spíš riskuje a vydělá více, někdo naopak radši riskuje méně a vydělá méně. Každopádně člověk nesmí zapomenout, že musí vydělat na měsíční poplatek.

Výhody vs. nevýhody
Výhody jsou jasné - zvýšení kapitálu. Obrovská nevýhoda je ta, že tady lze systém úplně jednoduše obejít a to tím, že lze podle jednoho účtu dělat více sázek najednou. Tím pádem provizní systém ztrácí smysl. Můžu říct kamarádovi, že nemusí platit zbytečně 1500Kč společnosti, že může platit 1000Kč mě a já mu budu zacházet s penězi podle jejich tipů a pravidel. Kamarád ušetří a já dostanu provizi větší, než od společnosti.

Závěr
Peníze se mohou zhodnotit několika způsoby, tohle je jeden z možností. Nevýhodou je měsíční poplatek a i vzhledem k nízkému riziku člověk může přijít o větší množství peněz, pokud se zrovna nezadaří. Každopádně pokud vše klape, jak má, člověk si může vytvořit další příjem. Jestli máte k tomuto projektu dotazy, pište do komentářů, pokusím se zařídit, aby odpověděl vysoce postavený člověk tohoto projektu.

Zkušenosti návštěvníka webu s tímto projektem: ZDE