Srpen 2013

Zdravá káva

26. srpna 2013 v 14:52 | Standikok (Admin)
V ČR se objevila nová příležitost, jejíž produktem je zdravá káva.

Dle etických pravidel nesmím bohužel název společnosti zmiňovat. Proto, kdo by rád, mohu mu říct další informace po telefonu, Skype, mailu či při osobním srazu. Můj mail je Standikok@seznam.cz, další kontakt dávám až po domluvě.

Je to pro lidi, co mají zdravotní potíže, které by chtěli zkusit pomocí této kávy, čokolády či čaje vyléčit. Také je to pro lidi, co jim normální káva nedělá dobře.

Pokud máte zájem, stačí napsat. Na vzorcích se můžeme domluvit.

GlobalPubliCash

9. srpna 2013 v 16:28 | Standikok (Admin)
Tento článek věnuji projektu GlobalPubliCash, který naleznete na stránkách http://www.globalpublicash.com

Jeden z prográmků, kde není žádný produkt. Lidi si zde vzájemně předávají dary, kde základní dar je 10USD. Pokud seženete 2 lidi, co Vám darují také 10USD, předáváte část tohoto daru nahoru dále do struktury. Pokud tyto 2 lidi seženou znovu po 2 lidech, kteří darují 10USD, tak zase se část daru dostane k Vám a zase část předáte nahoru.

Pokud si za to společnost neúčtuje žádný poplatek, tím pádem si člověk řekne, že z toho nic asi nemá. Mě napadá, pokud se tyto dary předávají pořád nahoru, tak úplně nahoře je s největší pravděpodobností zakladatel tohoto programu?

Zakladatel vymyslel chytrý plán, jak nalákat pár oveček do svého prográmku a jak si vydělat nějaké drobné.

Můj názor na prográmek?
Pokud se dokážete srovnat s pocitem, že na prográmku proděláte 10USD nebo v opačném případě na tomto prográmku prodělá dost jiných lidí po 10USD, které do toho zatáhnete, můžete to zkusit.
Za pár měsíců o prográmku nebude ani vidu ani slechu, jako je to u všeho, kde není produkt.