Prosinec 2013

Má tvorba

27. prosince 2013 v 12:43 | Standikok (Admin)
Pod tvorbou si představuji koníčky a dovednosti.

Začnu prvními dvěma koníčky, které mám nejradši a tím jsou komunikace s lidmi a tanec.

Velmi mě naplňuje, když mohu pomoci s problémem někomu z lidí v mém okolí anebo tvořit podporující společnost. Touto aktivitou žiji snad každým dnem, jelikož problémů je kolem nás dost a málo lidí ví, jak je řešit "správně". Jsem tedy velmi rád, že si mohu cvičit praxi téměř pořád.

Co se tance týče, vždy když slyším hudbu, která chytne mé srdce, začne ve mně rotovat pocit, který se snaží rozchvět mé tělo a já se tomu jen nebráním. Tančím tak, jak to cítím a díky tomuto koníčku, dokážu přijít na úplně jiné myšlenky.

Dále jsem přibližně půl roku amatérsky hrál jako DJ v klubu, hraní v klubu mě velmi baví, skončil jsem, protože jsem to opravdu dělal pro zábavu a tudíš zdarma. Poté jsem si začal času více vážit a tak jsem ze dne na den skončil.

Další aktivitou, která mě baví, je natáčení videí a herectví. Tuto aktivitu sdílím s lidmi, kteří se tím též baví a snažíme se s kamarádem tvořit videa, která opravdu budou stát za to. Velkým snem nejen mým je vytvořit s kamarády film, který by se dostal do kin, kde by byla vyprodaná všechna místa.

Mé cíle

27. prosince 2013 v 11:35 | Standikok (Admin)
Každý by si měl za svůj život stanovit různé cíle, který by chtěl člověk dosáhnout.

I já jsem si jich pár zvolil a zde Vám sepíši ty nejdůležitější, ke kterým směřuji:

Vytvořit svůj vlastní web na doméně druhého řádu. Toho bych měl docílit již v březnu roku 2014. Jakmile bude stránka hotová, bude pro mě jednodušší prezentace mé osoby.

Poté budu cíleně směřovat k tomu, abych zhodnotil svoji tvorbu a též se v ní zdokonaloval. Což znamená, že časem bych chtěl vystupovat jak s tancem, tak s mixováním hudby, herectvím a jinými mými koníčky před davy lidí.

Jakmile zdokonalím své dovednosti, buď se naučím další dovednost, která by mě mohla bavit (např. barman a žonglování mě vždy fascinovalo) nebo půjdu cestou podnikatele a vytvořím pár věcí, které mám v hlavě a též sepsané na svém papírku. Jsou to věci, které pomohou lidem, ulehčí jim životy a jelikož bych rád byl jednou jejich tvůrce (pokud to někdo nevymyslí přede mnou), nemohu to zde zveřejňovat. Vím, že pokud tyto věci dokážu zrealizovat, budu mít obrovskou radost, že se mi to podařilo.

Pokud bych zvládl splnit všechny své cíle, jednoduše pomohu plnit cíle ostatním lidem a to je prozatím nevyčerpatelný zdroj aktivity, která mě bude vždy naplňovat. Bohužel spoustu lidí neví, jak za svými cíli jít a já jim s tím pomohu.

Můj příběh

26. prosince 2013 v 19:39 | Standikok (Admin)
Od malička mě bavila matematika, výpočty, logické myšlení. Snažil jsem se vždy nad něčím přemýšlet a pomocí přemýšlení dospět k nějakému závěru.

Na základní škole jsem nikdy neměl moc kamarádů, byl jsem většinou tím nepochopeným, jelikož jsem se choval naprosto jinak oproti ostatním. Trpěl jsem hyperaktivitou a přecitlivělostí. Každá nadávka, fyzické napadení, posmívání ve mně nechalo psychické následky, učitelé většinou žádné takové "blbosti" neřešili, se svými problémy jsem se svěřoval doma, bohužel nešlo s tím nikdy nic udělat, jedině to, přesunout mě jinam. Vystřídal jsem tedy 3 základní školy. V každé z nich jsem měl stejné problémy. Chyba tedy byla hlavně ve mě a jaká že to byla chyba?

Nedokázal jsem se přizpůsobit ostatním, byl jsem velmi soutěživý, pořád jsem chtěl chodit po různých olympiádách. Obešel jsem několik matematických a fyzikálních olympiád, kde jsem se většinou umisťoval mezi prvními místy. Recitoval jsem za školu v krajském kole. Prosadil jsem naši školu i v přírodovědních vědách. Usiloval jsem každé pololetí o vyznamenání a až na jedno pololetí se mi to povedlo. Téměř pořád jsem si šel za svými sny a snažil se o to, dokázat mnohem víc, než ostatní.

Jakmile jsem odešel ze základní školy měl jsem v hlavě konečně svobodu, měl jsem tam rád pár učitelů, kterých si do teď vážím a při vzpomínce na školu si na ně rád vzpomenu.

Při těchto všech událostech jsem vnitřně zmoudřel a snažil jsem se vzchopit, abych se dokázal proti takovýmto zkouškám, které se děli na základní škole, postavit.

Přelomová byla střední škola (obchodní akademie), kde jsem poznal nové studenty. Podle zkušeností z minulosti jsem se snažil přizpůsobit davu. Postupně jsem svoji povahu lehce zkrotil. Našel jsem tam pár lidí, s kterými jsem se bavil, ale pořád jsem byl svůj, neměnil jsem se. Střední škola mě naučila jednu skvělou vlastnost. Občas je lepší jen mlčet a pozorovat. Co se týče profesorů, každý mi něco do života dal. Každého profesora či profesorku, který mě učili, jsem měl určitým způsobem rád bez výjimky. Můj prospěch v učení se zhoršil, protože jsem se už nesnažil tak jako dříve a místo učení jsem se radši vzdělával v oblasti podnikání.

V pololetí ve 4. ročníku jsem dostal z anglického jazyka za 5 a maturitu z anglického jazyka jsem udělal až napodruhé, jelikož napoprvé jsem nedal ústní zkoušku. Tím bych chtěl inspirovat lidi, kteří též dostali v pololetí za 5, že i tací lidi to někam mohou dotáhnout.

Po střední škole jsem na vysokou školu nikam nešel. Dal jsem si pauzu, abych vůbec přišel na to, co chci. Za tu dobu jsem poznal nesčetně lidí, začal jsem více číst a přemýšlet o věcech, co se mi přihodily a také o věcech, kterých chci dosáhnout.

Uvědomil jsem si, že všechno, co jsem prožil, jsem ovlivňoval nevědomě, ale v tuhle chvíli už vím, jak mohu alespoň částečně vědomě ovlivnit to, co se stane v příštích letech.

Kdo jsem?

26. prosince 2013 v 18:29 | Standikok (Admin)
Steanly Angel je má internetová přezdívka a všude na internetu se pod touto přezdívkou prezentuji. První slovo "Steanly" je zpřeházené jméno z angličtiny "Stanley" a druhé slovo "Angel" (anděl) vystihuje moji povahu, která ráda pomáhá. Tuto přezdívku jsem si vymyslel, když mi bylo přibližně 17 let, když jsem cítil, že mým životním posláním je pomáhat lidem kolem sebe.

Moje nejčastější aktivitou je komunikace, jak s lidmi kolem sebe, tak i komunikace sám se sebou, při níž si urovnávám spoustu myšlenek.

Moji další aktivitou, která mě dobijí je hudba a tanec. Hudba ve mně vyvolává pocit a tancem rád tento pocit ztrvárňuji.

Poslední dobou se začínám zajímat i o příběhy úspěšných, které mě posouvají dál v mém myšlení i životě.

Další moji stránkou je i užívání si života a zažívání nových zážitků. Každý jistě chceme cítit i tu svobodu kolem nás, poznávat nové lidi, cítit se, že už nám opravdu nic nechybí. Pro někoho mají hodnotu hmotné věci, pro mě mají hodnotu zážitky.

Pokud mě budete chtít poznat více, stačí napsat na můj mail a rád se s Vámi poznám...