Mé podnikání

6. ledna 2014 v 3:01 | Standikok (Admin)
O podnikání jsem uvažoval tehdy, když jsem se na internetu dozvěděl o Multi-level marketingu, tehdá mi bylo čerstvě 18 let.
Všechny zkušenosti a dovednosti jsem získal za pochodu z praxe, čtením článků úspěšných lidí či scházením se s takovými lidmi.

Po delší době jsem se rozhodl spolupracovat s MLM společností World GN a začít podnikání tímto směrem. Než jsem s touto společností začal spolupracovat, prošel jsem si informace různých MLM společností. Na trhu jsem narazil na různá finančnictví, zdravé výživy, zlato, voňavky, kávu a další různé produkty. Zjistil jsem, že World GN je přesně to, co jsem hledal.

Dále jsem začal vytvářet svůj vlastní projekt Enjoy Team, do kterého vkládám též spoustu energie, která věřím, že se mi vrátí.

A založil jsem si vlastní YouTube channel.

Můj cíl je vytvořit si během cca 5 let stálý pasivní příjem díky mým aktivitám a poté z vydělaných peněz, které budou přebývat, tvořit další hodnoty, které budou rozšiřovat mé podnikání.

Upřímně, pokud člověk má přebytečné finance, doporučil bych mu část těchto peněz investovat do tvoření pasivního či dodatečného příjmu, tak aby mu pořád zbyla nějaká finanční rezerva. A s každými přebytečnými penězi bych toto podnikání rozšiřoval. Záleží ale také na ambicích každého člověka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Vydělávám si na internetu?

Ano 55.7% (595)
Ne 44.3% (474)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama