Březen 2015

Siberian Health (Sibiřské zdraví)

25. března 2015 v 17:06 | Steanly Angel |  Recenze
Siberian Health je na světovém trhu již od roku 1996, v ČR je tu oficiálně od roku 2009.

Jak již název společnosti napovídá, společnost se zaměřuje na zdravé produkty, kterými jsou např. zubní pasta, šampon na vlasy, krémy na pleť apod. Produkty denní potřeby na přírodní bázi. Nejsem bohužel žádný doktor ani chemik, abych se vyznal v tom, co je pro náš organismus nejlepší, ale radši budu používat přírodní produkty, než chemii, kterou tu v obchodech většinou máme.

Tato společnost má centrálu v Praze, kde si kdokoliv může otestovat produkty, vytvořit členství, sjednávat schůzky či semináře. Je znát, že společnost tu pro lidi vytvořila opravdu stabilní zázemí pro aktivní členy, kteří tvoří síť a pomáhají tak rozvíjet tuto společnost.

Zde se můžete podívat na video, kde zjistíte důležité informace, na jakém principu tato společnost funguje:
Chcete-li si někdo skrze Siberian Health vybudovat svůj příjem, máte výhodu v tom, že v ČR je tato společnost známá většinou v ruské komunitě, tím pádem můžete být jedním z prvních lidí, kteří budou tyto produkty šířit mezi českou komunitu.

Mám kolem sebe lidi, kteří zde nedávno začali budovat Siberian Health a využívají jejich produkty. Pokud byste je chtěli poznat, stačí napsat na můj e-mail: steanlyangel@gmail.com a můžete poznat lidi, kteří již mají za sebou velmi dlouhý a zajímavý životní příběh.

Pokud máte zkušenosti s touto společností a jejich produkty, můžete se podělit s ostatními.


Lyoness

18. března 2015 v 0:21 | Standikok (Admin) |  Recenze
Tento článek věnuji společnosti Lyoness.

O Lyonessu na internetu najdete pozitivní i negativní kritiku. Řeknu na to svůj subjektivní názor a dodám pár obecných informací.

Lyoness je společnost, která tvoří zisk z tzv. cashbacku. Byla založena v roce 2003 a má na trhu MLM celkem značnou účast.

Když se zaměřím na produkt "Cashback" (peníze z každého nákupu zpět), je to celkem pěkná myšlenka a může to některým lidem "ušetřit" i několik tisíc ročně. Upřímně peníze z nákupu zpět nečerpám, zkoušel jsem tuto službu v minulosti využívat, ale po čase jsem ztratil motivaci chodit nakupovat kupóny a využívat je či se starat o to, abych získal pár korun zpět. Zaslechl jsem, že se buď chystají nebo již jsou vlastní debetní či kreditní karty, díky které se budou automaticky generovat peníze zpět, což už zní jednodušeji. Zatím nevím, v jakém stádiu to je, ale k tomu se jistě vyjádří ti, kteří se tímto zabývají na plný úvazek.

Co se týče příjmu, který člověka plnohodnotně uživí, je potřeba mít v týmu určitě pár stovek lidí, kteří pravidelně nakupují skrze Lyoness. Registrováno je již celkem velké množství lidí (celosvětově zhruba 4 miliony lidí, ČR zhruba 200000 lidí).

Je i možnost zakoupit si prémiový packet za 64000, ale s tím bych byl určitě opatrný, jelikož se tím uměle zrychluje celý proces a marketingový plán Lyonessu generuje peníze z peněz, které ještě nebyly utraceny v obchodech. Proto bych tento urychlovací proces vynechal, místo toho bych se zaměřil na myšlenku "ušetřit".

Líbí se mi, že Lyoness vlastní nadaci a podporují tím oblasti, které to potřebují.

Jako jednu takovou zajímavost pro některé z Vás ohledně společnosti Lyoness je ta, že jsou případy, kdy společnost Lyoness vypověděla partnerství s partnerem, který měl milionový příjmy právě z Lyoness. Důvod byl ten, že začal být aktivní i v jiné společnosti, jelikož společnost Lyoness zakazuje od určité pozice být aktivní i v jiných MLM, říkají se tomu konkurenční doložky.

Pokud se Vám tedy smysl "Cashback" líbí a dá se to využít v obchodech, kam chodíte (a zbytečně Vás to nezatěžuje), určitě by byla škoda to pro těch pár stovek či tisícovek ročně nevyužít. Pokud by si tímto chtěl někdo regulerně vydělávat, připravte se na již celkem obsazený trh, lidi, kteří neradi mění své návyky (neradi mění místo, kde nakupují) a velmi pomalý finanční nárůst. Ale pokud do toho dáte srdce a bude to pro Vás mít i hlubší smysl, než jen finanční, jistě Vám to půjde jednodušeji.